PROMOCJE

Drony DJI FPV

Co wiemy na temat drona DJI FPV? Jest to hybrydowy dron, którego obsługa nie powinna stanowić problemu nawet dla amatorów. Osoby, które miały okazję nim polatać mówią, że wraz z goglami i nowym kontrolerem stanowi doskonałe połączenie i zabawę. Drony FPV (z angielskiego first person view) dają obraz z perspektywy pierwszej osoby. Jeśli chodzi właśnie o dron DJI FPV, przybliżymy nieco jego specyfikację. Waży on około 800 gramów, z czego prawie połowa, bo aż 350 gramów, to waga samego akumulatora. W zestawie poza urządzeniem otrzymujemy także gogle, klasyczny kontroler, a także ładowarkę i niezbędne kable.

Aktywne filtry

Jaką kamerę i tryby pracy posiada dron DJI FPV?

Mowa o kamerze z matrycą 1/2.3” CMOS oraz obiektywem o ekwiwalencie ogniskowej 14 mm, co daje pole widzenia aż 150​​°. Z technicznych informacji ważna też jest kwestia kamery, która rejestruje w 4K 60 i 50 kl./s lub Full HD 120 i 100 kl./s. Natomiast jeśli chodzi o same fotografie, są one zapisywane w klasycznym dla zdjęć formacie jpeg. Ich rozdzielczość wynosi 3840x2160 pikseli. Prędkość maksymalna drona DJI FPV wynosi 140 km/h. Producent obiecuje też przyspieszenie w zaledwie 2 sekundy aż do 100 km/h. Poza tym sprzęt ten posiada trzy tryby latania.

Dron DJI FPV - zawrotna prędkość i solidna konstrukcja

Drony DJI FPV to niezwykle zaawansowana technologia produkcji, która odpowie na potrzeby wszystkich osób oczekujących nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. DJI FPV umożliwia osiąganie dużych prędkości, nie tylko podczas lotu na wprost, ale także podczas zakrętów, co wygląda niezwykle spektakularnie. Konstrukcja drona jest bardzo solidna i zwarta, dlatego zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i odporność na uszkodzenia. Zachowuje ogromną stabilność podczas lotu, nawet w przypadku silniejszych podmuchów wiatru. Dodatkowo przyspiesza do 100 km/h nawet w 2 sekundy.

Co istotne, dron DJI FPV wyposażony został w przednie i dolne wykrywanie przeszkód, dzięki czemu daje możliwość unikania kolizji. Wbudowana technologia stabilizacji RockSteady pozwala na tworzenie stabilnego i wysokiej jakości obrazu, nawet w najbardziej dynamicznym środowisku. Dla drona DJI FPV nie ma granic - to model, który zachwyci Cię swoimi osiągami. Doskonały dla amatorów, ale i zaawansowanych użytkowników dronów.

Zobacz także: kamera fpv, akcesoria do dronów, gadżety do drona.