PROMOCJE

Drony DJI Mavic 3

W ostatnich latach ogromny sukces w kategorii dronów profesjonalnych odniosła chińska marka DJI, która jest jednym z liderów w branży. Dron DJI Mavic 3 jest kierowany do profesjonalistów, którzy nie chcą chodzić na ustępstwa w zakresie wyboru sprzętu do kamerowania. Trzecia generacja serii dronów znacząco podniosła poprzeczkę tak, jak jej poprzednie odsłony oferując wysoką jakość obrazu i innowacyjne funkcje, które pozwolą na cieszenie się wysokiej jakości ujęciami z perspektywy lotu ptaka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty nowej serii dronów DJI Mavic 3, które znajdą Państwo w asortymencie sklepu DrukoSfera z siedzibą w Olsztynie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną urządzeń trzeciej generacji.

Aktywne filtry

Kamery dronów DJI Mavic 3

Sprzęt do zdalnego nagrywania w postaci dronów z serii Mavic 3 marki DJI został wyposażony w dwie główne kamery, przy czym pierwsza z nich ma matrycę 4/3 o rozdzielczości 20 Mpix z obiektywem 24 mm, z kolei drugą wyposażono w 28-krotny zoom hybrydowy, które znane są już z poprzedniej generacji. Drony DJI Mavic 3 zostały ulepszone o nowsze podzespoły podnoszące jakość obrazu oraz szybkość działania kamer, dzięki czemu uchwycony obraz jest znacznie lepszy. Poprawiono też optykę oraz funkcje w porównaniu do modeli z drugiej generacji. Urządzenia wyposażono w większe matryce i jaśniejszy obiektyw operujący w zakresie przysłon f/2.8-f/11.Wyposażone zostały także w fizycznie większy, nowocześniejszy sensor, a także poprawiono rozpiętość tonalną i wzbogacono generację o możliwość kręcenia filmów w 3-krotnie większej rozdzielczości. Większa matryca przekłada się także na polepszenie jakości obrazu w przypadku trudnych warunków oświetleniowych. Kamery, w które zostały wyposażone drony DJI Mavic 3 zostały stworzone przy współpracy z firmą Hasselblad, podobnie jak modele z poprzedniej serii. 20-megapikselowa matryca ma możliwość rejestracji nagrań w rozdzielczości 5,1K/60p i 4K/120p w 12-bitowym formacie RAW. Pozwalają na strumieniowanie obrazu z kamer na żywo do kontrolera w jakości Full HD i 60 kl./s. Nową opcją jest krzywa D-Log z 10-bitową głębią koloru, która pozwala na uzyskanie filmów o znacznie szerszym przekroju odcieni, dzięki czemu znacznie lepiej odwzorowują barwy. A to wszystko dzięki wyposażeniu w system znany z serii DJI Mavic 2, czyli Hasselblad Natural Color Solution. Warto również podkreślić, że druga z kamer ma ekwiwalent ogniskowej 162 mm oraz możliwość 28-krotnego przybliżenia optycznego, zaś jej przysłona ma stałą wartość f/4.4. Dron DJI Mavic 3 został także wyposażony w system Active Track oraz opcję RTH (Return To Home) nakazującą urządzeniu powrotu do punktu startowego. Został wyposażony również w precyzyjny system MasterShots czy tryb 100-megapikselowej panoramy. Z kolei bezpieczeństwo lotu sprzętu zapewnia system APAS 5.0.

Zewnętrzne parametry drona DJI Mavic 3

Warto podkreślić, że wraz z wbudowaniem znacznie nowszych i fizycznie większych podzespołów do modelu drona DJI Mavic 3, zmienił się również ich wygląd, przez co w niczym nie przypominają urządzeń poprzedniej generacji. Pierwszą istotną zmianą są zupełnie nowe śmigła, których design i funkcjonalność zmieniły się diametralnie. Zaprojektowanie ich od nowa pozwoliło na uzyskanie znacznie dłuższej żywotności i lepszej wydajności. Dobrą wiadomością jest fakt, że modele nowszej generacji mogą przebywać w powietrzu aż 46 minut, a także pozostawać w bezruchu nawet 30 minut. Poprawił się również ich maksymalny zasięg, wynoszący aktualnie aż 15 kilometrów. Sama obudowa dronów DJI Mavic 3 została wzbogacona o 6 czujników z tak zwanym „rybim okiem”, odpowiadających za orientację urządzenia w przestrzeni, co pozwala na unikanie napotkanych przez urządzenie przeszkód. Dwa z nich działają bez przerwy, zaś drugie włączają się w momencie wykrycia przeszkody, co pozwala na jej lepsze wyminięcie. Do urządzenia zostały dołączone także liczne akcesoria, takie jak nowy, inteligentny kontroler; nakładka szerokokątna na obiektyw kamery; zestaw filtrów szarych; przenośna ładowarka oraz wysokoprzepustowy kabel do przesyłania danych, a także torba, do której pomieszczą Państwo nowy model.

Zobacz także: gadżety do drona, ubezpieczenie drona dji, drony dji.

FAQ

W tym przypadku trzeba pamiętać, że to dron dla profesjonalistów. Cena samego urządzenia latającego wynosi 9599 zł.

Porównując ten model do poprzedniego, wyróżnia się on o 35% większą odpornością na wiatr. W dodatku wykorzystuje wydajniejszy układ napędowy, a także akumulator o sporej pojemności. Wystarczy on na nieprzerwany lot, trwający nawet 46 minut.

Skorzystaj z naszej oferty, wśród której znajdziesz ten model, ale również wiele innych.