PROMOCJE

Drony DJI

Drony na dobre zagościły w naszym krajobrazie. Pozwalają tworzyć między innymi: mapy, filmy czy zdjęcia. Stały się nieodłącznym narzędziem pracy licznych profesjonalistów, a także amatorów, zafascynowanych ich obecnymi możliwościami oraz potencjałem. Po kolejne, pojawiające się na rynku drony DJI, zapraszamy do sklepu dronostrefa.pl! Niezależnie od tego, czy poszukujesz drona ze względu na kwestie zawodowe, czy może ma to być towarzysz spędzania przez Ciebie i Twoich bliskich wolnego czasu — każdy nowy dron DJI na pewno jest godny Twojej uwagi. 

Aktywne filtry

Twój dron z kamerą

Drony DJI w sklepie dronostrefa.pl to wysokiej jakości drony z kamerami. Należą zatem do funkcjonalnych, nowoczesnych urządzeń. W celach rekreacyjnych używane bywają drony-zabawki, którym daleko do sprzętu różnego typu marki DJI. Parametry nowych dronów DJI zmieniają się systematycznie, podążając z duchem czasu i dotrzymując kroku kolejnym rewolucjom na polu szeroko pojętych nowoczesnych technologii. Kamera nie jest, co prawda, wynalazkiem ostatniej dekady, jednak jakość kamer znacznie zmieniła się w ciągu ponad wieku ich istnienia, a obecnie — zmienia się jeszcze bardziej dynamicznie. Trudno byłoby wyobrazić sobie możliwości współczesnych nam sprzętów z perspektywy choćby połowy XX wieku. Zachwycająca ostrość, możliwość nagrywania z detalami z wysokich odległości, jakie dzisiaj oferują drony DJI, wkrótce także mogą stać się wręcz archaiczne. Odkrywaj z nami możliwości z zakresu kadrowania, robienia zdjęć czy też filmowania z coraz większych odległości ponad znajdującym się w obiektywie obszarem. Każdy nowy dron DJI daje w tym zakresie nowe możliwości. 

Drony DJI — same atuty

Kolejne modele od DJI charakteryzują się coraz większą precyzją oraz dokładnością. A Ty? Możesz sterować swoim dronem połączonym z innymi urządzeniami oraz aplikacjami niczym prawdziwy wirtuoz. Drony DJI dostępne w sklepie dronostrefa.pl polecamy zatem do wszelkich, typowych dla nich do tej pory zastosowań, oczywiście zgodnych z instrukcją. A może znajdziesz dla nich zupełnie nowy obszar działania?

Drony DJI i ich zalety

Drony to zdalnie sterowane latające maszyny, dzięki którym można wykonywać zdjęcia z perspektywy lotu ptaka. Chociaż początkowo były wykorzystywane przede wszystkim przez specjalistów z branży filmowej, fotograficznej, medialnej i eventowej, z czasem ich popularność wzrosła również wśród osób prywatnych. Drony DJI mają wiele zalet, które uprzyjemniają ich użytkowanie. Jedną z nich jest wyposażenie w technologię SmartPhoto, która umożliwia wykonywanie ujęć w gorszych warunkach oświetleniowych. Kolejną ich zaletą jest stabilizacja obrazu, która pozwala uzyskać jego płynność nawet w trakcie wietrznej pogody, zaś wbudowane sensory pomagają maszynie unikać napotkanych przeszkód. Drony DJI wykonują również wysokiej jakości zdjęcia HDR. Wyposażone są też w automatyczne tryby lotu, na przykład Asteroid. Dysponują wytrzymałymi akumulatorami, które pozwalają na większą prędkość i dłuższy czas lotu urządzenia. Mają również składaną konstrukcję, dzięki której są łatwe do transportowania i przechowywania. Posiadają wytrzymałą obudowę, która chroni i pozwala na bezpieczne użytkowanie drona. Nowy dron DJI ma możliwość włączenia ubezpieczenia DJI Care Refresh, które daje gwarancję serwisową na zakupiony model w razie jakiejkolwiek usterki. Warto również wspomnieć, że kompaktowe wersje urządzeń tej marki mają niewielką wagę i rozmiar, dzięki czemu można je bez problemu zmieścić w podręcznym bagażu, czy mieć zawsze przy sobie.

Sklep z dronami DJI – oferta produktów

W ofercie naszego sklepu z dronami DJI znajdą Państwo szeroki wybór produktów tej marki i nie tylko. Drono Strefa posiada starannie wyselekcjonowany asortyment od przodujących producentów, dzięki czemu w naszym sklepie zakupią Państwo drony dopasowane do własnych potrzeb. Dostępne są także flagowe modele nowych dronów DJI, takie jak Mavic Air 2 Fly More Combo, Phantom 4 RTK, Inspire 2, FPV Aircraft, a także kompaktowe maszyny, takie jak Mavic Air S2 czy Mini SE. W asortymencie znajdują się również autoryzowane akcesoria i części do dronów, jak chociażby kontrolery, Boost Combo, stacje do drona, nadajniki czy gogle do FPV v2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert produktów, a w razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu.

123

Zobacz także: akcesoria do dronów, gadżety do drona, ubezpieczenie drona dji.

FAQ

Dla osoby, która dopiero co zaczyna swoją przygodę z dronami, idealnie spisze się modem dronów DJI RYZE Tello. Dlaczego? Ponieważ są one zwrotne, a do tego łatwe i szybkie w obsłudze. Już po pierwszym dniu obsługi, będziesz umieć wykonywać proste akrobacje.

Każdy dron, który posiada kamerę o masie przekraczającej 250 g, wymaga rejestracji. Szkolenia ani licencje nie są obowiązkowe, ale warto je mieć. Jeżeli dron wykorzystuje się do pracy, a za jego pomocą zbiera się dane czy zdjęcia, wówczas licencja jest niezbędna.