PROMOCJE

Dron DJI Mini 3 Pro

 Dji mini 3 pro to nowy dron od DJI, który posiada wiele nowych funkcji.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz jest to, że ma mniejszą konstrukcję niż jego poprzednik, Mavic Air. Jest również lżejszy i bardziej kompaktowy, dzięki czemu łatwiej go nosić przy sobie. Również kontroler został przeprojektowany, aby dostosować się do tej zmiany. Ma on teraz wbudowany ekran, dzięki czemu możesz dokładnie zobaczyć, gdzie leci Twój dron, bez konieczności korzystania z zewnętrznego urządzenia lub aplikacji.

Kolejną ważną cechą tego drona jest jakość kamery. Nagrywa wideo w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę, co oznacza, że za każdym razem otrzymasz wspaniałe nagrania! A jeśli szukasz czegoś o jeszcze wyższej jakości, jest też opcja nagrywania w trybie RAW. Nadaje to filmom bardziej filmowy charakter i umożliwia więcej możliwości edycji po zakończeniu nagrywania.

Jeśli fotografia nie jest Twoją pasją, ale nadal chcesz nagrywać dobre filmy z tego, co dzieje się wokół Ciebie? Dji mini 3 pro posiada również świetną funkcję śledzenia, która pozwala mu na samodzielne podążanie za ruchem - jeśli ktoś przechodzi obok, automatycznie zacznie za nim podążać!

Aktywne filtry

DJI Mini 3 Pro - jakość i funkcjonalność

Prezentowany w naszej ofercie dron DJI Mini 3 Pro to model, który bez wątpienia należy wskazać jako jeden z najbardziej funkcjonalnych. Ilość dodatkowych funkcji czyni go naprawdę wyjątkowym. Na ogromną uwagę zasługuje tu jego lekka waga, czyli jedynie 249 gram. To również większa matryca, czujniki odległościowe i funkcja śledzenia. Drony DJI Mini 3 Pro to także kilka przydatnych trybów, dzięki którym możliwe jest nagrywanie wysokiej jakości filmów czy robienie zdjęć. Ważny jest także tryb Return To Home, dzięki któremu możliwy jest automatyczny powrót drona do wcześniej zadeklarowanej lokalizacji. Wykonywanie zdjęć, a także nagrywanie płynnych ujęć, zaskoczy Cię wysoką jakością obrazu. Aerodynamiczny kształt i udoskonalona konstrukcja drona daje możliwość wykonywania nagrań w pionie, bez ryzyka utraty ich jakości. Na ogromną uwagę zasługuje także składana konstrukcja, dzięki której transport i przechowywanie drona jest niezwykle proste. Dzięki zaawansowanej technologii nawet w nocy możesz realizować zdjęcia i filmy.

DJI Mini 3 Pro - dron bez uprawnień

Dron DJI Mini 3 Pro to niezwykle lekka, kompaktowa konstrukcja, dzięki której do latania niepotrzebne są żadne uprawnienia. Oczywiście dron powinien zostać zarejestrowany na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz otrzymać numer operatora, który powinien zostać umieszczony w odpowiednim i widocznym miejscu, jednak są to typowe i standardowe czynności. Ważne jest także, aby pobrać aplikację, dzięki której możliwe jest rejestrowanie lotów dronem oraz sprawdzanie informacji na temat ograniczeń i lotów innych urządzeń. Wszystko jest darmowe i odbywa się online.

Prostota i ogromna funkcjonalność sprawia, że prezentowany dron z całą pewnością odpowie na wymagania wielu osób. Wiele udogodnień i funkcji sprawia, że jest to model, który zrewolucjonizował serię dronów Mini - wciąż niezwykle popularną i cenioną wśród użytkowników. Chyba nie ma osoby, która mogłaby powiedzieć o nim, że jest to propozycja, która nie zasługuje na uwagę.

DJI Mini 3 Pro - cena

Mini 3 Pro to model prosty w obsłudze, który daje pewność lotu, nawet w przypadku początkujących użytkowników. Drony DJI Mini 3 Pro oferują 3-kierunkowe wykrywanie przeszkód, a wszystko dzięki wyposażeniu urządzenia w podwójne, przednie, tylne i dolne czujniki wizyjne. Posiadają również funkcję obsługi systemu Advanced Pilot Assistance Systems, dzięki czemu wykrywają obiekty na trasie i potrafią ich unikać nawet w wyjątkowo skomplikowanym środowisku. Dodatkowo mocne akumulatory pozwolą na wyjątkowo długi lot tak, aby możliwe było sfilmowanie wszystkiego, co zaplanował operator.

Dron serii Mini to bez wątpienia jedna z najlepszych pozycji dostępnych na rynku. Cena DJI Mini 3 Pro zależy w dużej mierze od zawartości zestawu, którą można skomponować w zależności od oczekiwań użytkownika. Gwarantujemy jednak, że cena DJI Mini 3 Pro odpowiada wyjątkowej jakości i funkcjonalności tych dronów.

Zobacz także: dron dji fpv, dron dji mavic 3, kamera fpv.