Zestaw filtrów ND 4/8/16/32 do DJI Mavic 2 Pro

429,00 zł
Brutto
Ilość
Towar dostępny

  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze do godziny 13:00, są wysyłane tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze do godziny 13:00, są wysyłane tego samego dnia
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.

Zestaw czterech oryginalnych filtrów ND (ND4 / ND8 / ND16 / ND32) do drona DJI Mavic 2 Pro.Dzięki filtrom Twoje ujęcia będą jeszcze lepszej jakości i nabiorą zupełnie nowego, lepszego wymiaru. 

Filtr polaryzacyjny (PL / CPL)
zmniejsza ilość odbłysków, a także zwiększa nasycenie kolorów. Dzięki zastosowaniu tego filtra błękit nieba będzie ciemniejszy, zobaczysz, co znajduje się pod taflą wody, a cały obraz będzie ładniejszy. 

Filtr szary (ND)
odpowiada za wydłużenie czasu otwarcia migawki kamery i uzyskanie bardziej kinowego efektu podczas nagrywania lub wykonywania zdjęć z długim czasem naświetlenia. 

Filtr UV
jego rola skupia się na ochronie szkła obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, niweluje ilość szkodliwego promieniowania ultrafioletowego, które wpada do obiektywu.

 

 

 

 

DJI
DJIM0258-02