Klatka PGYTECH do DJI Osmo Action (P-11B-010)

99,00 zł
Brutto
Ilość
Towar dostępny

  • Wysyłka w 48h Wysyłka w 48h
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.

 

Szerokie możliwości

Klatka kamery marki PGYTECH do DJI Osmo Action to wysoka jakość wykonania i szerokie możliwości adaptacyjne. Dzięki niej możliwe jest jednoczesne korzystanie z urządzeń o różnych typach mocowań. Stosując to praktyczne akcesorium, możesz zamontować między innymi dodatkowe oświetlenie, mikrofon, statyw czy selfiestick.

 

pol_pl_Klatka-PGYTECH-do-DJI-Osmo-Action

 

 

Stworzona dla Osmo Action

Klatka została zaprojektowana tak, aby nie wpływać negatywnie na działanie kamery ani na Twój komfort użytkowania. Specjalne wycięcia pozwalają na bezproblemowy dostęp do gniazd ładowania czy kart pamięci. Możesz więc korzystać ze swojego Osmo Action tak jak wcześniej, a dodatkowo cieszyć się nowymi możliwościami.

 

pol_pm_Klatka-PGYTECH-do-DJI-Osmo-Action

 

 

Poziomo i pionowo

Uniwersalne złącza na przejściówki Cold Shoe oraz 1/4’’ po obu stronach obudowy pozwalają na wygodny montaż dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu możesz cieszyć się dodatkowym oświetleniem, statywem czy mikrofonem. Zyskasz też możliwość bezproblemowego i szybkiego filmowania na zmianę w pionie i poziomie.

 

pol_pm_Klatka-PGYTECH-do-DJI-Osmo-Action

 

Specyfikacja

  

Kod producenta P-11B-010
Materiał PC + Sylikon
Wymiary 41.5mm x 37mm x 17.5mm

 

PGYTECH
P-11B-010