Filtr CPL PGYTECH do DJI Osmo Action (P-11B-017)

39,00 zł
Brutto
Ilość
Towar dostępny

  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Zamówienia są wysyłane w ciągu 48h Zamówienia są wysyłane w ciągu 48h
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.

 

Filtr CPL PGYTECH - idealne uzupełnienie Twojego DJI Osmo Action

Antyrefleksyjny filtr CPL PGYTECH do DJI Osmo Action nie tylko tylko zapewnia jeszcze lepszą jakość obrazu, ale też chroni obiektyw przed uszkodzeniem. Wykonany z doskonałej jakości szkła optycznego SCHOTT, wielowarstwowy i lekki - stanowi gwarancję niezawodności i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

P-11B-011-2.jpg

 

 

Twórz jeszcze piękniejsze ujęcia

Filtr CPL redukuje odbicia światła i zwiększa koncentrację kolorów. Pozwala między innymi podkreślić piękno błękitnego nieba i białych chmur. Sprawia też, że obraz staje się bardziej wyraźny i zachwyca bogactwem szczegółów. Podobne filtry idealnie nadają się również do nagrywania przez szkło lub pod wodą. Dzięki temu zyskujesz możliwość tworzenia wyjątkowo kreatywnych, oryginalnych ujęć, które zachwycą każdego.

 

mavic-air-2-filter4.jpg

 

 

Szkło optyczne SCHOTT - idealna przejrzystość obrazu

Niemieckie szkło optyczne SCHOTT to gwarancja najwyższej jakości i wytrzymałości. Zostało poddane wielokrotnemu procesowi szlifowania i polerowania, dzięki czemu zwiększa przejrzystość obrazu i sprawia, że tworzone przez Ciebie ujęcia będą niezwykle piękne i wyraźne.

 

P-11B-011-3.jpg

 

 

Ciesz się zwiększoną ochroną

Produkt ma utwardzane, dwustronne, wielowarstwowe powłoki, które zapewniają mu odporność na wodę i tłuszcz. Przyczyniają się również do ochrony obiektywu przed zarysowaniem. Wewnętrzna warstwa filtra została dodatkowo pokryta silikonem, aby zagwarantować jeszcze lepsze zabezpieczenie. Z PGYTECH zawsze możesz liczyć na niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.

 

M2-Pro-2.jpg

 

 

Łatwy i bezpieczny montaż

Montaż akcesorium nie stanowi najmniejszego nawet wyzwania. Po prostu przymocuj je bezpośrednio do obiektywu. Nie musisz nawet demontować oryginalnego filtra, dzięki czemu unikniesz jego ewentualnych uszkodzeń. Produkt jest też obrotowy w zakresie 360°, możesz więc z łatwością dostosować go do swoich potrzeb.

 

pol_pl_Filtr-CPL-PGYTECH-do-DJI-Osmo-Act

 

 

Wyjątkowo lekki

Do produkcji filtra wykorzystano doskonałej jakości aluminium, które gwarantuje niewiarygodnie lekką wagę produktu - wynosi ona jedynie 6 g. To sprawia, że praktyczne akcesorium PGYTECH w najmniejszym nawet stopniu nie wpływa na wygodę użytkowania Twojej kamery - możesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowego komfortu użytkowania.

 

pol_pl_Filtr-CPL-PGYTECH-do-DJI-Osmo-Act

 

Specyfikacja

 

Kod producenta P-11B-017
Filtr CPL
Tworzywo Szkło optyczne / Aluminium
Waga 6 g

 

PGYTECH
P-11B-017