Zestaw 3 filtrów PolarPro do Zenmuse X5 / X5S / X5R 46 mm

375,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.


Opis produktu
W zestawie

Filtr UV  - Filtr UV jest zalecany przy pracy z tradycyjnymi analogowymi materiałami światłoczułymi. Powinien być wykorzystywany podczas fotografowania na otwartej powierzchni, powyżej wysokości 1500 m n.p.m., ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest tam na tyle wysokie, że może oddziaływać na film.

Filtr CPL - Filtr CPL wzmacnia nasycenie barw, pogłębia błękit nieba oraz podkreśla biel chmur, likwiduje także refleksy z powierzchni wody i szkła. Znajdzie zastosowanie do tworzenia materiałów profesjonalnych jak i amatorskich. 

ND8 -
 Filtr ND8 stosujemy podczas częściowego lub delikatnego zachmurzenia by zmniejszyć prędkość migawki o 3 działki przysłony uzyskując wartość  1/60.

Marka PolarPro to lider w produkcji filtrów do kamer sportowych oraz dronów DJI. Dzięki swojej ofercie, PolarPro zyskało zwolenników powietrznego fotografowania na całym świecie. Innowacyjne oraz najwyższej jakości produkty pozwolą na stworzenie materiałów w których kontrast lub poziom światła będzie idealny.  
PolarPro
P6001