Wodoodporna walizka PGYTECH do DJI Mavic Air 2 / Air 2s (P-16A-037)

399,00 zł
Brutto
Ilość
Towar dostępny

  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze do godziny 13:00, są wysyłane tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze do godziny 13:00, są wysyłane tego samego dnia
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.
 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN

 

Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze do godziny 13:00, są wysyłane tego samego dnia

 

Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.

 

Najlepsza ochrona

 

Walizka wykonana jest z odpornego na wstrząsy oraz korozję tworzywa sztucznego, które jest trwałe i solidne. Wyłożona w środku jest pianką EVA, która skutecznie chroni jej zawartość przed uszkodzeniami. Walizka zapewnia swoją ochronę w temperaturze od -20 do 60 stopni, ale w krótkim czasie, może też przebywać w temperaturze od -40 do 80 stopni.

 

 

Ogromna pojemność

 

Walizka została skonstruowana tak, żeby każda rzecz była odpowiednio zabezpieczona. W środku jest miejsce na Mavica Air 2 / Air 2s, dwa akumulatory, DJI Smart Controllera, dodatkową parę śmigieł, zestaw filtrów ND, hub ładowania akumulatorów, aparaturę sterującą, adapter power bank, ładowarkę akumlatorów drona oraz smart controllera oraz na kable. Wszystko to ściśle pasujące do wypustek w piance.

 

 

Ochrona IP67

 

Ten rodzaj ochrony oznacza, że walizka posiada całkowitą ochronę na zapylenie, a zanurzenia w wodzie do 1 metra głębokości nie powinny sprawić jej problemu. Zatem niezależnie od warunków pogodowych, czy to grad, śnieg, czy nawałnica, dron będzie zabezpieczony przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska.

 

 

Zawartość nie dla wszystkich

 

Nowy rodzaj zatrzasków skutecznie zabezpieczają walizkę przed otwarciem, jednocześnie są bardzo proste w obsłudze. Wzmocniona kłódka ze stali nierdzewnej jest skuteczną formą ochrony przed niepożądanym otwarciem przez osoby trzecie i niemalże niemożliwym jest przecięcie jej.

 

 

Przemyślane rozwiązania

 

Walizka jest wyposażona w zawór, który równoważy ciśnienie. Takie rozwiązanie zapobiega różnicy ciśnienia wewnątrz walizki w porównaniu do tego na zewnątrz. W ten sposób unikamy możliwości, że wewnątrz wytworzyło się uszczelnienie próżniowe, które podczas otwierania walizki uszkodzi jej zawartość.

 

W zestawie

 

Nazwa produktu Ilość
Wodoodporna walizka do DJI Mavic Air 2 / Air 2s x 1                                              
Instrukcja obsługi x 1


Specyfikacja

 

Producent PGYTECH
Kod produktu P-16A-037
Nazwa MAVIC AIR 2 / AIR 2s Safety Carrying Case
Materiał PP + pianka EVA
Waga 2,2 kg
Wymiary walizki 380 x 300 x 140 mm
Kolor Czarny
PGYTECH
P-16A-037