Ładowarka LiPo SkyRC iMax B6 Evo

169,00 zł
Brutto
Ilość
Towar dostępny

  • Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.

Ładowarka LiPo SkyRC iMax B6 Evo

Za pomocą B6 Evo naładujesz niemal każdy akumulator, na przykład, LiPo, Li-Ion czy Pb. Istnieje też możliwość ładowania w niskich temperaturach. Funkcja skrótów zwiększa swobodę użytkowania, a kalibracja napięcia pozytywnie wpływa na wydajność pracy akumulatora. Dodatkowo port zasilania DC umożliwia zasilanie urządzeń mocą 60W.

 

Szeroka kompatybilność

Nie obawiaj się problemów z kompatybilnością. Ładowarka B6 Evo współpracuje z najbardziej popularnymi typami akumulatorów. Dzięki specjalnemu algorytmowi ładowania sprawdzi się w przypadku: LiPo, Li-Ion, LiHV, LiFe, NiMH, NiCD i Pb. Ponadto port ładowania XT60 zapewnia bezproblemowe połączenie z najpopularniejszymi akumulatorami na rynku.

 

Wygodna obsługa

Kolejną zaletą ładowarki Skyrc jest funkcja skrótów. Ustawienia programu i systemu zostały zminimalizowane do 10, ponadto 8 z nich jest już zaprogramowanych do praktycznych zastosowań, na przykład, 2S LiPo do samochodu lub łodzi RC, 4S LiHV do dronów wyścigowych oraz 2S LiFe do radia i odbiornika.

 

Konwerter DC/DC

Ładowarka Skyrc została wyposażona w port zasilania DC, który umożliwia zasilanie napięciem w zakresie 5.0V, prądem 1-6A oraz urządzeń mocą 60 W. Dzięki temu możesz zasilać, na przykład, lampy warsztatowe.

 

Jeszcze więcej możliwości

B6 Evo umożliwia kalibrację napięcia akumulatora zgodnie z multimetrem zwiększając do maksimum jego wydajność podczas użytkowania. Ponadto istnieje możliwość ładowania akumulatorów AGM i Pb w bardzo niskich temperaturach.

 

W zestawie

  • Ładowarka SKYRC B6 Evo
  • Kabel wejściowy DC
  • Kabel ładujący Dean
  • Kabel ładujący
  • Instrukcja obsługi

 

Specyfikacja

 

Producent Skyrc
Model B6 Evo
Materiał  aluminium
Wymiary 115 x 84 x 31mm
Waga 238 g
Wyświetlacz LCD
Zasilanie DC 11-18 V
Moc ładowania 60 W
Moc rozładowania 5 W
Moc wyjściowa prądu stałego 60 W
Typy/ogniwa akumulatora LiPo/LiHV/LiFe/Li-Ion: 1-6 ogniw
NiMH/NiCd: 1-15 ogniw
Pb: 2-20V
Zakres pojemności akumulatora NiMH/NiCd/LiPo/LiHV/LiFe/Li-Ion/Pb: 100-50000 mAh
Prąd ładowania NiMH/NiCd/LiPo/LiHV/LiFe/Li-Ion/Pb: 0,1-6A
Prąd rozładowania 0,1-1A
Balanser 2-6 komórek
Prąd balansu 300 mA/ogniwo
Timer bezpieczeństwa 1-120 minut/wyłączony

 

 

SkyRC
SK-100168-02