PROMOCJE

Kamery FPV

FPV jest skrótem z języka angielskiego i oznacza First Person View, a w dosłownym tłumaczeniu – „widok z pierwszej osoby”. Kamery FPV wykorzystuje się podczas latania dronem i umożliwiają one operatorowi podgląd na żywo, transmitując sygnał do monitora lub gogli.

Aktywne filtry

Korzystanie z kamery FPV daje operatorowi odczucie, jakby znajdował się on bezpośrednio w modelu sterowanego przez siebie drona, dzięki dobrej jakości i precyzji obrazu. Aby mieć dostęp do widoku z drona na żywo, oprócz kamery FPV, potrzebny będzie także nadajnik i antena. Pamiętaj jednak, by wybierając kamerę FPV do swojego drona, odpowiednio dobrać jej rozmiar. Z tego względu przed dokonaniem zakupu polecamy sprawdzić, jakiej wielkości jest mocowanie w posiadanej przez Ciebie ramie. Przypominamy, że do za małej kamery można dokupić adapter do większych mocowań, jednak ze zbyt dużą kamerką możemy mieć problem z jej montażem. Zanim dokonasz wyboru upewnij się, czy potrzebujesz kamery FPV standard, mini czy micro. Każdą z nich znajdziesz w naszej ofercie.

Najwyższa jakość kamer FPV

Oferowane przez nas kamery FPV pochodzą jedynie od renomowanych producentów, którzy mają duże doświadczanie w branży. Dzięki temu dostarczają swoim użytkownikom produkty najwyższej jakości, spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. produkty takich marek jak: RunCam czy Caddx. Oferujemy różne modele w różnych rozmiarach, aby trafiać do jak najszerszego grona odbiorców. W naszej ofercie dostępne są także modele kamer FPV sportowych, a także te przeznaczone do nagrywania nocą, które ze względu na porę dnia rejestrują obraz czarno-biały. Wierzymy, że w sklepie Drono Sfera znajdziesz produkty odpowiadające na Twoje potrzeby, które umożliwią Ci efektywną i przyjemną pracę. W razie wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania drogą mailową lub telefoniczną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami kamer FPV, dostępnymi pod produktami.

Zobacz także: akcesoria do dronów, gadżety do drona, ubezpieczenie drona dji.

FAQ

Wszystko zależy od konkretnego rodzaju kamery FPV. W naszym sklepie możliwe jest zakupienie modelu za cenę 79 zł, 129 zł, jak również 499 zł. Każda kamera różni się poszczególnymi parametrami. Dopasuj je do swoich potrzeb i ciesz się niesamowitą jakością nagrań.

FPV to nic innego, jak skrót z języka angielskiego - First Person View, oznaczający w dosłownym tłumaczeniu “widok z pierwszej osoby”. Jest wykorzystywana podczas sterowania dronem. Umożliwia operatorowi podgląd na żywo, dzięki transmisji sygnału do monitora albo do gogli.