Podwyższenie podwozia PGYTECH do DJI Mavic 2 (P-HA-037)

35,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Wysyłka w 48h Wysyłka w 48h
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 35,01 zł

 

Podwyższone podwozie PGYTECH dla DJI Mavic 2 - dodatkowa ochrona drona

Podwyższone podwozie PGYTECH zostało zaprojektowane specjalnie dla dronów Dji Mavic 2 Pro i Dji Mavic 2 Zoom. Po zamocowaniu akcesorium Twój bezzałogowiec podniesie się o 35 mm. Dzięki temu możliwe jest skuteczne zapobieganie uszkodzeniom gimbala, kamery i czujników, a także zabrudzeniom urządzenia. Dzięki wyższemu podwoziu mamy możliwość startu i lądowania niemal na każdym terenie.

 

P-HA-037.jpg

 

 

Solidne wykonanie

Podwozie zostało wykonane wysokiej jakości materiałów PC + ABS, co zapewnia mu wyjątkową wytrzymałość. Dzięki wykorzystaniu procesu formowania gumy akcesorium jest mocne, elastyczne i stabilne. Idealnie dopasowane elementy zapobiegają jego odpadnięciu z drona i zmniejszają ryzyko zarysowania urządzenia. Co więcej, podwozie efektywnie redukuje wstrząsy spowodowane lądowaniem.

 

pol_pl_Podwyzszenie-podwozia-PGYTECH-do-

 

 

Łatwy montaż

Niewielka waga dodatkowego podwozia nie wpływa negatywnie na zachowanie drona w powietrzu. Montaż akcesorium jest bardzo łatwy i szybki, a dla jego uproszczenia wszystkie elementy są dodatkowo oznaczone. Demontaż także przebiega bardzo szybko, dzięki czemu możesz cały swój czas poświęcić na cieszenie się lotem.

 

P-HA-037-2.jpg

 

Specyfikacja

 

Kod producenta P-HA-037
Tworzywo ABS + PC, TPU
Waga 22 g

 

PGYTECH
P-HA-037