Zestaw filtrów PGYTECH Gradient ND8-GR / ND16-4 / ND 32-8 do DJI Mavic 2 Pro (P-HAH-034)

249,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Wysyłka w 48h Wysyłka w 48h
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 249,00 zł

 

Doskonała jakość obrazu

Zaprojektowane specjalnie dla DJI Mavic 2 Pro filtry PGYTECH z serii Professional to doskonała jakość obrazu i wykonania. By wyjść naprzeciw profesjonalnym fotografom, do ich budowy zastosowano wysokiej klasy niemieckie szkło optyczne Schott. Ich niewielka waga od 2g (UV/ND) do 4g (CPL/ND-PL) nie wpływa na pracę gimbala. Ponadto aluminiowy pierścień doskonale wpasowuje się w kolorystykę Mavic 2, umożliwiając jednocześnie łatwą instalację.

 

M2-Pro_intro.jpg

 

 

Najwyższa klasa optyki

Dzięki nanometrycznemu, dwustronnemu, wielowarstwowemu procesowi powlekania próżniowego, filtr nie tylko znakomicie chroni obiektyw, ale też zwiększa klarowność obrazu i poprawia kolory. Powłoka antyrefleksyjna nakładana jest z obu stron, tak aby maksymalnie zwiększyć jej skuteczność. Filtr korzysta z niemieckiego szkła SCHOTT, dzięki któremu może sprostać nawet największym wymaganiom użytkowników.

 

M2-Pro-1.jpg

 

 

Niewielka waga, wysoka precyzja wykonania

Aluminiowa rama filtra wykonana została z wyjątkową precyzją, dzięki czemu udało się uzyskać niezwykle lekką obudowę ważącą zaledwie 2 g. W żadnym stopniu nie wpływa ona negatywnie na działanie kamery czy parametry lotu drona. Warto również wspomnieć o łatwym montażu filtra. Produkt spełnia też normy środowiskowe UE ROHS dotyczące substancji szkodliwych.

 

M2-Pro-3.jpg

 

 

Zaawansowana technologia ochronna

W procesie produkcyjnym na szkło filtra nakładane są specjalne powłoki, które zapewniają obiektywowi hydrofobowość, oleofobowość, a także niezwykłą odporność na zarysowania. Dzięki temu powierzchnię filtra można bardzo łatwo wytrzeć np. z kropel wody.

 

M2-Pro-2.jpg

 

 

Filtr ND

Głównym celem stosowania filtrów ND jest redukcja ilości światła wpadającego do obiektywu, tak aby umożliwić ustawienie odpowiedniego do potrzeb użytkownika czasu naświetlania i uniknąć nadmiernej ekspozycji na słońce. Pozwalają one również używać niskich czasów naświetlania podczas nagrywania wideo. Dzięki zastosowaniu procesu ściemniania powłoki wyeliminowane zostały problemy ze zniekształcaniem kolorów, jakie często występują w przypadku konwencjonalnych filtrów ND.

 

P-HAH_-_-_-20180823_14_1024x1024.jpg

 

 

Gradient

Idealne rozwiązanie, w sytuacjach w których górna część zdjęcia (np. niebo) jest nadmiernie naświetlona. Po zastosowaniu filtra HD-GND problem znika, ponieważ zredukowany zostaje ogromny kontrast pomiędzy górną a dolną częścią kadru.

 

P-HAH_-_-_-20180823_17_1024x1024.jpg

 

Specyfikacja

 

Kod producenta P-HAH-034
Filtr ND 8-GR/16-4/32-8
Tworzywo Szkło / aluminium
Waga 2-4 g

 

PGYTECH
P-HAH-034