Zestaw filtrów PGYTECH HD-ND8 / HD-ND16 / HD-ND32 / HD-ND64 do DJI Mavic 2 Pro (P-HAH-031)

339,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Wysyłka w 48h Wysyłka w 48h
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 339,00 zł

 

Doskonała jakość obrazu

Zaprojektowane specjalnie dla DJI Mavic 2 Pro filtry PGYTECH z serii Professional to doskonała jakość obrazu i wykonania. Aby wyjść naprzeciw osobom ceniącym sobie pełen profesjonalizm, do ich budowy zastosowano wysokiej klasy niemieckie szkło optyczne Schott. Ich niewielka waga od 2 g (UV/ND) do 4 g (CPL/ND-PL) nie wpływa na pracę gimbala dodatkowo aluminiowy pierścień doskonale wpasowuje się w kolorystykę Mavic 2, a jednocześnie pozwala na łatwą instalację.

 

M2-Pro_intro.jpg

 

 

Materiał najwyższej jakości

Dzięki zastosowaniu niemieckiego szkła optycznego SCHOTT produkt ten spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zostało ono poddane wielokrotnym procesom szlifowania i polerowania w celu uzyskania niskiego współczynnika załamania światła, co umożliwia profesjonalistom wykonywanie dokładnych i pełnych koloru zdjęć.

 

M2-Pro-1.jpg

 

 

Najlepsze powłoki ochronne

W wyniku zastosowania najwyższej jakości elementów filtr PGYTECH wyróżnia hydrofobowość, oleofobowość i wyjątkowa odporność na zarysowania. Dzięki temu jego powierzchnię można bardzo łatwo oczyścić np. z kropel wody.

 

M2-Pro-2_1.jpg

 

 

Filtr ND

Głównym celem stosowania filtrów ND jest redukcja ilości światła wpadającego do obiektywu, tak aby móc ustawić odpowiedni do potrzeb użytkownika czas naświetlania i uniknąć nadmiernej ekspozycji na słońce. Przy pomocy filtrów ND można również korzystać z niskich czasów naświetlania podczas nagrywania wideo, aby uzyskać pożądane efekty. Dzięki zastosowaniu procesu ściemniania powłoki, uniknięto problemów ze zniekształceniem kolorów, które często występują w przypadku konwencjonalnych filtrów ND.

 

P-11B-011-osmo-action_11.jpg

 

 

Niewielka waga, wysoka precyzja wykonania

Aluminiowa rama filtra wykonana została z wyjątkową precyzją, dzięki czemu uzyskano niezwykle lekką obudowę ważącą zaledwie 2 g. W żadnym stopniu nie wpływa ona negatywnie na działanie kamery czy parametry lotu drona. Warto również wspomnieć o łatwym montażu filtra. Produkt spełnia normy środowiskowe UE ROHS dotyczące substancji szkodliwych.

 

M2-Pro-3.jpg

 

Specyfikacja

 

Kod producenta P-HAH-031
Filtr HD-ND8 / 16 / 32 / 64
Tworzywo Szkło / aluminium
Waga 2-4 g

 

PGYTECH
P-HAH-031