Kontroler GamePad GameSir M2

199,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.
M2_RED_4.jpg

 

Wyczekiwana premiera


Przez długi czas producent marki GameSir opracowywał rozwiązanie, które umożliwiłoby korzystanie z urządzeń z systemem iOS. W końcu udało się osiągnąć zamierzone cele tworząc Gamesir M2. Ze względu na swój ergonomiczny design, jakość konstrukcji i wydajne rozmiary trafia w gusta i spełnia oczekiwania użytkowników marki Apple. 

M2_RED_5.jpg

 

Szeroka kompatybilność


GameSir M2 może obsługiwać szeroką gamę produktów marki Apple, takich jak iPAd, Mac, Apple TV i oczywiście iPhone. Dzięki temu granie w gry przeznaczone pod system iOS stało się prostsze niż kiedykolwiek. Dodatkową zaletą tego modelu jest możliwość połączenia go z dronem Ryze Tello, co zdecydowanie poszerza możliwości jego zastosowania. 


M2_RED_6.jpg


Wysoka jakość wykonania

M2 posiada pokryte elegancką gumą uchwyty, zapobiegającej nadmiernemu poceniu się dłoni i zapewniającej lepszy i pewniejszy chwyt. Przyciski klawiatury AXYB zaprojektowane zostały w technologii LED, przez co zapewniają perfekcyjną obsługę także w nocy. Cechą charakterystyczną gamepadów GameSir jest wbudowany uchwyt, który stabilnie i co najważniejsze bezpiecznie utrzyma twój telefon w wyznaczonej pozycji. 

M2_RED_99.jpgNowoczesne możliwości

Wygodny układ przycisków dopasowany w taki sposób, aby można było bez większych problemów reagować szybko w czasie gry. Model M2 posiada unowocześniony system czułości nacisku. 265 poziomów siły nacisku idealnie sprawdza się w grach sportowych, wyścigach czy grach zręcznościowych. 

M2_RED_8.jpg
 


Multimedia
 

 


W zestawie

 

Kontroler GameSir M21 szt.
Instrukcja obsługi1 szt.
Specyfikacja

  

Model GameSir M2
Platformy robocze iOS 
Typy połączeń Bluetooth
Kolor Czerwony
Kabel ładowania Apple Lightning
Wersja Bluetooth 4.0
Pojemność baterii 800 mAh
Waga brutto (g) 240g
Wilgotność podczas pracy ~ 40%
Wymiary (mm) 155 x 102 x 65,5

 

 

 

 

GameSir
M2