Filtr polaryzacyjny MRC-CPL Pro PGYTECH do DJI Mavic 2 Zoom (P-HA-010)

49,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Wysyłka w 48h Wysyłka w 48h
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 49,00 zł

 

Doskonała jakość obrazu

Zaprojektowane specjalnie dla DJI Mavic 2 Zoom filtry PGYTECH z serii Professional to doskonała jakość obrazu i wykonania. By wyjść naprzeciw profesjonalnym fotografom, do ich budowy zastosowano wysokiej klasy niemieckie szkło optyczne Schott. Ich niewielka waga od 2g (UV/ND) do 4g (CPL/ND-PL) nie wpływa na pracę gimbala. Ponadto aluminiowy pierścień doskonale wpasowuje się w kolorystykę Mavic 2, a jednocześnie pozwala na łatwą instalację akcesorium.

 

M2-Zoom_intro.jpg

 

 

Najwyższa jakość optyki

Dzięki nanometrycznemu, dwustronnemu, wielowarstwowemu procesowi powlekania próżniowego, filtr nie tylko znakomicie chroni obiektyw, ale też zwiększa klarowność obrazu i poprawia kolory. Powłoka antyrefleksyjna nakładana jest z obu stron, tak aby maksymalnie zwiększyć jej skuteczność. Filtr korzysta z niemieckiego szkła SCHOTT, dzięki któremu może sprostać nawet największym wymaganiom użytkowników.

 

M2-Zoom-1.jpg

 

 

Zaawansowana technologia ochronna

W procesie produkcyjnym na szkło filtra nakładane są specjalne powłoki, które zapewniają hydrofobowość, oleofobowość, jak również niezwykłą odporność na zarysowania. Dzięki temu powierzchnię filtra, można bardzo łatwo oczyścić np. z kropel wody.

 

M2-Zoom-2.jpg

 

 

Niewielka waga, wysoka precyzja wykonania

Aluminiowa rama filtra, wykonana została z wyjątkową precyzją, dzięki czemu uzyskano niezwykle lekką obudowę, ważącą zaledwie 0,8 do 1,2 grama. W żadnym stopniu nie wpływa ona negatywnie na działanie kamery czy parametry lotu drona. Warto również wspomnieć o łatwym montażu filtra. Produkt spełnia normy środowiskowe UE ROHS dotyczące substancji szkodliwych.

 

P-HA_-HA-ZOOM__11_1024x1024.jpg

 

 

Filtr polaryzacyjny

Filtr CPL, znany również jako polaryzator kołowy, jest używany głównie do eliminacji szkodliwego niemetalicznego światła odbitego i intensyfikacji kolorów. Do jego popularnych zastosowań zalicza się również wzmacnianie niebieskiego koloru np. nieba, czy podkreślanie bieli chmur. Często wykorzystuje się go również przy kadrach, które muszą być wykonywane przez szkło, a także pod lub bezpośrednio nad wodą. Dzięki filtrowi polaryzacyjnemu obraz staje się bardziej szczegółowy, wyrazisty i klarowny.

 

P-HA_-HA-ZOOM__17_1024x1024.jpg

 

Specyfikacja

 

Kod producenta P-HA-010
Filtr MRC-CPL
Tworzywo Szkło / aluminium
Waga 3-6 g

 

PGYTECH
P-HA-010