Walizka transportowa DJI Mavic 2 Enterprise

499,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.

Walizka DJI Mavic 2 Enterprise Protector Case oferuje zarówno ochronę, jak i doskonałe możliwości przechowywania. Walizka posiada stopień ochrony IP67, jest odporna na uderzenia przy upadku z wysokości jednego metra. Po przejściu rygorystycznych testów wysokich i niskich temperatur, jak również testu wibracyjnego, możesz być pewien że walizka będzie chronić Twojego DJI Mavic 2 Enterprise w ciężkich warunkach atmosferycznych.

Wnętrze walizki zostało idealnie zaprojektowane tak, aby pasowało do DJI Mavic 2 Enterprise. Walizka jest w stanie pomieścić drona, pilot zdalnego sterowania, nawet do 6 zapasowych akumulatorów, zasilacz, ładowarkę samochodową, hub do ładowania akumulatorów, kabel zasilający, dodatkowe akcesoria Enterprise (głośnik, oświetlenie, sygnalizator) oraz zapasowe śmigła.

DJI
CP.EN.00000124.01