Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 3 (MM3-LG551)

49,00 zł
Brutto
Ilość
Towar dostępny

  • Wysyłka w 48h Wysyłka w 48h
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49,00 zł

Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 3 (MM3-LG551)

Podwyższenie zwiększa stabilność i bezpieczeństwo drona podczas startu i lądowania. Zwiększa je o 28 mm, a dzięki lekkiej konstrukcji nie wpływa na lot DJI Mini 3. Nie wymaga demontażu na czas przechowywania, a silikonowe podkładki zapewniają amortyzację i dodają urządzeniu wyjątkowego stylu.

 

Bezproblemowa obsługa

Zastosowane w akcesorium rozwiązania pozwalają na bezproblemowy montaż i demontaż produktu, bez obaw o uszkodzenia czy zarysowania któregoś z ramion. Silikonowy pasek jest w pełni bezpieczny dla naszego drona i wytrzymały. Nie blokuje systemu wizyjnego i systemu wykrywania.

 

Zwiększone podwyższenie

Dystans między ziemią a dronem, zostaje zwiększony o 28 mm, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo drona podczas lądowania. Nogi rozkładają się na zewnątrz, aby lądowanie było w pełni stabilne i niczym niezakłócone. Natomiast składane podwozie umożliwia bezproblemowy transport.

 

 

Producent Sunnylife
Model MM3-LG551
Materiał Plastik + silikon
Waga 22 g
Przeznaczenie DJI Mini 3
Sunnylife
MM3-LG551