Zabezpieczenie / osłona baterii Sunnylife do DJI Avata

49,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Wysyłka w 48h Wysyłka w 48h
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN
  • Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy. Gwarancja 24-miesiące, nie dotyczy baterii. Gwarancja na baterie 12-miesięcy.

49,00 zł

Zabezpieczenie / osłona akumulatora Sunnylife dla DJI Avata

Stresujesz się, że akumulator Twojego drona wypadnie w trakcie lotu? Na szczęście możesz temu łatwo zapobiec dzięki osłonie na akumulator marki Sunnylife. Montaż zabezpieczenia jest niezwykle prosty. Produkt ma składaną konstrukcję, a regulowana rączka umożliwia łatwe wkładanie i wyjmowanie akumulatora z drona. Produkt kompatybilny jest z dronem DJI Avata.


Przemyślana konstrukcja

Wewnętrzna część osłony wykonana jest z miękkiego, silikonowego materiału, dlatego nie musisz się martwić, że dron zostanie zadrapany. Waga produktu wynosi jedynie 20 g, więc nie będzie stwarzała obciążenia dla urządzenia. Nie blokuje również przycisków, portów, ani widoczności wskaźników LED. Mimo lekkości – osłona jest niezwykle wytrzymała i stabilnie utrzyma akumulator w miejscu.


Specyfikacja:

Producent Sunnylife
Nazwa Sunnylife Foldable Anti-release Buckle
Model IST-BHM492
Kompatybilność Avata
Materiał Plastik
Waga netto 11 g
Waga brutto 20 g
.table-wrapper{width:100%;overflow-x:auto}.table-wrapper>table{border-spacing:0}.table-wrapper>table>tbody>tr>td,.table-wrapper>table>tbody>tr>th{padding:10px 35px;text-align:left}.table-wrapper>table>tbody>tr>th{vertical-align:top}.table-wrapper>table>tbody>tr:nth-child(even){background-color:#f7f7f7}
Sunnylife
AT-DC503